Oddział Leczenia Zespołów Abstynencyjnych

 

Oddział Leczenia Zespołów Abstynencyjnych jest oddziałem detoksykacyjnym. Przyjmowani są pacjenci z alkoholowym lub mieszanym zespołem abstynencyjnym (czyli zespołu nieprzyjemnych i czasem niebezpiecznych dla życia objawów związanych z zaprzestaniem picia alkoholu czy zażywania substancji u osoby uzależnionej). W oddziale chorzy leczeni są bezpłatnie - w ramach kontraktu z NFZ. Dla pacjentów zainteresowanych odpłatnym leczeniem oferujemy pobyt w sali o podwyższonym standardzie – sala 2-osobowa z pełnym węzłem sanitarnym. Pobyt w oddziale trwa ok. 11-14 dni.
Pacjenci mają zapewnioną całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską oraz terapeuty uzależnień. W czasie pobytu pacjenci biorą udział w zajęciach motywujących do dalszego leczenia odwykowego w poradniach leczenia uzależnień, dziennych oddziałach odwykowych lub w ośrodkach stacjonarnych. Ponadto organizowane są spotkania z przedstawicielami grup mityngowych.
Pobyt na detoksie jest wstępem do rozpoczęcia właściwego leczenia swojej choroby, czyli terapii uzależnień. Dzięki kontaktowi z terapeutami, pacjenci mają możliwość dowiedzenia się jest wygląda dalsze leczenie oraz jak mogą je rozpocząć

Przyjęcia ustalane są osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 572 436 092
Kontakt:
Oddział Detoksykacyjny
ul. K. Miarki 11, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 572 436 092
e-mail: olza@bk-europe.pl

 

Istnieje również możliwość zarejestrowania sie na wizytę online rejestracja

029 2

030

038

040

olza foto2 001